Kontakt

Zadzwoń! Doradzimy w wyborze uszczelki.

Telefon: 512 50 30 50

szukaj

Wysokość w mm

Szerokość (z klejem) w mm

Kolor

Koszyk  

Brak produktów

0,00 zł Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Uszczelki samoprzylepne

 

Uszczelki samoprzylepne

 

Samoprzylepne gumy komórkowe wykonane ze spienionej gumy EMDM cieszą się dużą popularnością wśród dużych międzynarodowych koncernów z wielu gałęzi przemysłu. Główne zastosowanie znajdują w kanałach wentylacyjnych, centralach klimatyzacyjnych, szeroko pojętym budownictwie, branży kolejowej i motoryzacyjnej oraz energetyce. Dzięki swojej uniwersalnej budowie tak naprawdę mają bardzo wszechstronne zastosowania. Dlatego też uszczelki tego typu zaczęły cieszyć się także popularnością w małym biznesie, a także wśród zwykłych majsterkowiczów i złotych rączek w poszczególnych gospodarstwach domowych. Wszelkiego rodzaju szafy, drzwi, pokrywy, skrzynie wykonane z przeróżnych materiałów, od szkła, poprzez metale, plastik aż po lakierowane drewno wymagające uszczelnienia, wygłuszenia, wytłumienia drgań, czy izolacji cieplnej stały się miejscem zastosowania rozwiązań tego typu.

 

Uszczelka samoprzylepnaNa zdjęciu uszczelka dostępna w sklepie - Uszczelka GST-151-04x20

 

Nasz sklep wychodzi na przeciw oczekiwaniom również drobnych klientów umożliwiając zakupy uszczelek jednorazowo w niewielkich ilościach. Wysokiej jakości uszczelki samoprzylepne w popularnych wymiarach: 10 na 10 mm, 10 na 5 mm czy 20 na 5 mm oferujemy już w rolkach po 10 metrów.

 

Uszczelka samoprzylepna z otworemNa zdjęciu uszczelka dostępna w sklepie - Uszczelka samoprzylepna GST-151-12x14

 

Uszczelki oferowane w naszym sklepie cechuje wysoka odporność i trwałość. Dobrze funkcjonują w wysokich mrozach (nawet do -40 stopni Celsjusza) jak i w warunkach bardzo dużej temperatury (do 100 stopni). Uszczelki prezentowane w sklepie Forbox.pl mają gęstość około 120 kilogramów na metr sześcienny i są odporne na warunki atmosferyczne (woda, wilgoć, ozon). Procent wody zdolny wchłonąć do uszczelki w porównaniu do masy uszczelki suchej to średnio (w zależności od pomiaru) zaledwie 1,5 procent. Uszczelka jest elastyczna i dostosowuje się kształtem do kształtu powierzchni, do której przylega. Po odsunięciu od powierzchni przylegającej uszczelka wraca do swojego pierwotnego kształtu. Jest w pełni sprężysta. Uszczelki wykonane z gumy EPDM są bardzo trwałe i długowieczne. Nie tracą swoich właściwości mimo upływu czasu.

 

 

Uszczelki w celu zachowania najlepszej trwałości powinny być naklejone nie później niż pół roku po nałożeniu kleju i zrywanej taśmy. Po tym czasie klej może wyschnąć i uszczelka nie będzie już tak mocno i trwale trzymała się na swoim miejscu. Dbamy o to, aby oferowane przez nas uszczelki posiadały jak najkrótszy okres magazynowania.

Z całością oferty można zapoznać się w kategorii Uszczelki samoprzylepne na stronach naszego sklepu