Skip links

Forbox wyróżniony w rankingu Gazele Biznesu 2022

Miło nam poinformować, że firma Forbox została uhonorowana prestiżowym odznaczeniem Gazela Biznesu.

Gazele biznesu

Gazele Biznesu to coroczna lista najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce, opracowywana przez dziennik „Puls Biznesu”. Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych, a udział w nim jest bezpłatny. Obecność w rankingu oznacza, że firma należy do elity małych i średnich firm – nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna.

W rankingu 2022 nasza firma zajmuje 34 miejsce w województwie kujawsko-pomorskim oraz 585 w Polsce. To pierwszy rok w którym nasza firma została ujęta w zestawieniu. Forbox w rankingu Gazel Biznesu 2022.

Gazele Biznesu Forbox 2022
Forbox wyróżniony w rankingu 2022 Gazele Biznesu

Firma Forbox od wielu lat konsekwentnie realizuje swoje cele, które skutkują ciągłym wzrostem sprzedaży. Wysokie standardy jakości i dbałość o potrzeby klientów są dla niej priorytetem i kluczem do sukcesu.

Przyznanie firmie Forbox odznaczenia Gazela Biznesu jest dla nas nie tylko powodem do dumy, ale także motywacją do dalszego rozwoju i udoskonalania naszych produktów i usług. Chcemy dalej inwestować w nasz biznes i tworzyć jeszcze lepsze rozwiązania dla naszych klientów.

Serdecznie dziękujemy naszym klientom, partnerom biznesowym i pracownikom za ich zaufanie i wsparcie. Jesteśmy dumni, że możemy dzielić się naszym sukcesem z wami.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.