Skip links

Inne okucia

Jesteśmy z naszymi klientami już na etapie projektowania, testowania i wdrażania nowych nowych produktów i rozwiązań technologicznych. Indywidualne wdrożenia często wiążą się jednak z dużymi kosztami narzędzi oraz dużymi minimami ilościowymi pod-produktów. W takich sytuacjach często jesteśmy w stanie znaleźć produkt, który spełni wymogi jakościowe, a jednocześnie będzie atrakcyjny ekonomicznie.
Dzięki zdobytemu doświadczeniu do naszej oferty dodaliśmy całą gamę produktów przemysłowych. Są to m.in.:
– stopy
– pokrętła
– koła ręczne
– zapinki dociągające
– zestawy kołowe
– trzpienie ustalające
– napinacze
– łączniki.

Jeżeli jesteś konstruktorem, inżynierem lub menedżerem prowadzącym projekt przemysłowy – zapraszamy do kontaktu.

pokrętła

Stopy

Stopy maszynowe to podstawa stabilnej pracy każdej maszyny. Mają utrzymać jej ciężar, redukować wibracje, zachować pozycję i dobrze wyglądać. Forbox posiada szeroką ofertę także w tej dziedzinie. Od malutkich nóżek poziomujących po olbrzymie i masywne stopy maszynowe. Na szczególną uwagę zasługują stopy ze stali nierdzewnej z higieniczną wulkanizowaną podstawką gumową w kolorze czarnym lub niebieskim do branży spożywczej. Posiadamy także stopy higieniczne 3A.

stopy maszynowe

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.