Skip links

Stopy przemysłowe ze stali nierdzewnej

W asortymencie naszej firmy znajdują się różnego typu podkładki pod maszyny i urządzenia zapewniające ich stabilną i wydajną pracę.

Na szczególną uwagę zasługują stopy wykonane ze stali nierdzewnej i wulkanizowanej gumy. Mogą być wykorzystywane w miejscach wymagających bezwzględnej czystości i higienicznych warunków. Przykładem może być branża spożywcza, np.:

  • mleczarnie,
  • piekarnie,
  • branża enologiczna (produkcja wina) i cydrownictwo,
  • restauracje i catering.
Stopy
Stopy trzonem metalowym i bazą z PVC

Stopa w końcowej fazie powstaje poprzez połączenie trzonu z bazą. Dla większości typów i rozmiarów ten etap wykonujemy u nas w magazynie dzięki czemu możemy od ręki zaproponować bardzo szeroką paletę rozmiarów.

Sprzedawane przez nas stopy spełniają wszelkie wymagane normy co potwierdza certyfikacja. Dokumentacja dostępna na życzenie klienta.

Dostępne wymiary stóp wykonanych ze stali nierdzewnej przedstawione są na podstronie z opisem stóp maszynowych lub w broszurze dostępnej do pobrania na podstronie z katalogami.

Jako Forbox współpracujemy z największymi polskimi producentami i dystrybutorami maszyn. Wiemy, które podstawki lub stopy sprawdzają się najlepiej w praktyce. Z chęcią doradzimy jakie rozwiązanie zastosować w Państwa urządzeniach.

W celu uzyskania wyceny i oferty handlowej prosimy o kontakt. Jeden z naszych doradców technicznych odpowie na wszystkie pytania i doradzi właściwe rozwiązanie.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.