Skip links

Uszczelka krawędziowa GST-170

Z przyjemnością informujemy o wprowadzeniu do swojej oferty sklepu internetowego nowego profilu uszczelniającego wciskanego na krawędź.

To co wyróżnia uszczelkę GST-170 to bąbel umiejscowiony powyżej zacisku i pod lekkim kątem.

Uszczelka GST-170
Forbox GST-170

Profil uszczelniający na krawędź to element, który ma za zadanie uszczelnić szczeliny i zapobiec przedostawaniu się powietrza, wody lub hałasu. Nowy profil firmy Forbox jest wykonany z trwałego i elastycznego materiału EPDM, dzięki czemu jest odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych.

Wymiary GST-170

Profil uszczelniający wciskany na krawędź jest łatwy w montażu i może być stosowany do uszczelniania różnego rodzaju elementów metalowych w maszynach czy też drzwiach magazynowych.

Nowy produkt wzbogacił ofertę sklepu internetowego firmy Forbox, co umożliwi klientom jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze zakupy. Wszystkie produkty oferowane przez firmę Forbox są najwyższej jakości i spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.