Skip links

Zamknięcia

Zamki i systemy zamykania Forbox to łatwy i skuteczny sposób zabezpieczenia drzwi bądź pokrywy przed przypadkowym lub niepożądanym otwarciem. Posiadamy w ofercie małe zamki ćwierć-obrotowe z wieloma rodzajami końcówek zamykających takich jak np. kwadrat, trójkąt, wąs podwójny, czy moneta. Zamki te spotkamy w szafach elektrycznych, rozdzielnicach, motoryzacji (kampery, samochody ciężarowe), kolejnictwie (lokomotywy i wagony), statki i jachty oraz na wielu innych urządzeniach.

Posiadamy zamki antywibracyjne i dociągające. Ofertę uzupełniają bardziej skomplikowane systemy jak zamki motylkowe, klamki T-owe, klamki uchylne, systemy ryglowe, zamknięcia klapowe, czy np. specjalistyczne zamki do obudów higienicznych posiadające certyfikat 3A. Mamy kompletną ofertę zamków przemysłowych dla każdego typu urządzenia.

zamknięcia

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.