Skip links

Zawiasy

Większość drzwi, klap i pokryw po otwarciu opiera się i przesuwa na zawiasach. Oferujemy zawiasy wewnętrzne i zewnętrzne do wszelkich zastosowań przemysłowych, uwzględniających zróżnicowane potrzeby dotyczące montażu, kątów obrotu, czy odporności na obciążenia. Nasze zawiasy są wykorzystywane w przemyśle motoryzacyjnym, kolei, na statkach, w energetyce, przemyśle maszynowym oraz budownictwie.

Materiały z jakich są wykonane to stopy cynku, stal nierdzewna oraz tworzywa sztuczne. Zawiasy charakteryzują się wysoką trwałością i są przeznaczone do pracy w wymagających warunkach. Oprócz dużej bazy gotowych produktów jesteśmy w stanie zaprojektować i wyprodukować zawiasy zgodnie z wymaganiami klienta.

Od 2020 roku w naszej ofercie są też zawiasy windowe (typu lift) w różnych rozmiarach jak też zawiasy sprężyste oraz zawiasy siłowe utrzymujące pozycję nawet ciężkich pokryw.

Typy zawiasów ze względu na funkcjonalność:
– zawiasy sprężynowe do automatycznego otwierania i zamykania
– zawiasy z zaciskiem
– zawiasy z zatrzaskiem – utrzymują skrzydło drzwi w dowolnym położeniu
– zawiasy z nastawnym momentem obrotowym – umożliwiają regulacje siły otwarcia

zawiasy

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.