Skip links

Forbox na Targach Industry Week pod Warszawą

Trzeci kwartał 2023 roku to intensywny czas dla firmy Forbox. Po udanej prezentacji na targach camperowych, wystawiliśmy się na Warsaw Industry Week w Nadarzynie pod Warszawą.

Stoisko Forbox Industry Week 2023

Targi przemysłowe to idealne miejsce na zaprezentowanie naszych produktów i usług. Okazja do spotkania się z naszymi stałymi klientami, ale też możliwość dotarcia do nowych.

Stoisko Forbox Industry Week 2023

Na stoisku Forbox będzie można było zapoznać się z szerokim wyborem uszczelek krawędziowych, profili uszczelniających, zamków, zawiasów, klamek, stóp pod maszyny i innych akcesoriów wykorzystywanych przy budowie maszyn.

Nasi doradcy techniczni

Warsaw Industry Week to najszybciej rozwijające się Targi Przemysłowe w Polsce organizowane od 2016 roku w Ptak Warsaw Expo.
Podczas wydarzenia prezentowana jest oferta producentów i dystrybutorów z branży maszyn do obróbki metali, maszyn do obróbki drewna, obrabiarek skrawających, obrabiarek CNC, obrabiarek do obróbki plastycznej, maszyn do cięcia laserem i wodą, tokarek, narzędzi do obróbki, systemów CAD/CAM, oprogramowania dla przemysłu, automatyki i robotyki w zakładach przemysłowych i produkcyjnych, a także narzędzi pomiarowych i metrologii przemysłowej, inżynierii utrzymania ruchu, lakiernictwa przemysłowego, osprzętu spawalniczego oraz innych rozwiązań dla szeroko pojętego przemysłu.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.