Skip links

Stoisko Forbox na Targach Camperowych

Zapraszamy na stanowisko firmy Forbox na trwających właśnie targach Camper & Caravan Show w Ptak Expo w Nadarzynie pod Warszawą. Targi zaczęły się 29.09.2029 i potrwają do niedzieli 01.10.2023. Nasze stanowisko oznaczone jest numerem E5.36.

Na stoisku firmy Forbox będzie można zapoznać się z ich szerokim wyborem zamków, zawiasów, klamek i innych akcesoriów, które są niezbędne dla każdego właściciela przyczepy kempingowej lub kampera. Firma jest znana z dystrybucji akcesoriów, które są nie tylko funkcjonalne, ale także eleganckie, co sprawia, że podróżowanie staje się nie tylko wygodne, ale także stylowe.

Camper & Caravan Show to nowe wydarzenie branżowe, którego celem jest zgromadzenie czołowych firm, ekspertów technicznych i praktyków związanych z sektorem camperów w Polsce i całym regionie środkowo wschodniej Europy. Targi oferują doskonałą okazję do nawiązania relacji biznesowych, prezentacji innowacyjnych technologii oraz wymiany wiedzy i doświadczeń. Camper & Caravan Show to miejsce, gdzie innowacje spotykają się z praktycznym zapotrzebowaniem, a potencjał branży camperów jest wykorzystywany do maksimum.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.